طراحی سایت طراحی سایت در تبریز طراحی سایت ارزان سئو و بهینه سازی سایت سئو سایت اپلیکیشن موبایل طراحی اپلیکیشن در تبریز روش های صحیح شارژ کردن گوشی و سریعتر شارژ کردن - آنی رام

روش های صحیح شارژ کردن گوشی و سریعتر شارژ کردن

روش های صحیح شارژ کردن گوشی و سریعتر شارژ کردن

در این مطلب به معرفی روش هایی خواهیم پرداخت که با استفاده از آن ها می توانید گوشی خود را در مدت زمان کمتری شارژ کنید. با ما همراه باشید.

anyrom– گاهی اوقات شارژ گوشی شما در مدت کوتاهی کاملا تخلیه می شود و شما می خواهید در کمترین زمان ممکن، گوشی خود را کامل شارژ کنید. حال این سوال را از خود می کنید که چطور می شود این کار را انجام داد؟ در این مطلب قصد داریم با بیان روش هایی به شما کمک کنیم گوشی خود را سریع تر شارژ کنید. این روش ها برای گوشی های آیفون، گوشی های اندرویدی و همچنین برخی از تبلت ها مانند آیپد به خوبی جواب می دهد.

استفاده از یک شارژر قوی و با کیفیت

یکی از شارژرهای خوب موجود در بازار، شارژر آیپد اپل است. این شارژر می تواند برای شارژ بسیاری از دستگاه ها مورد استفاده قرار گیرد و می تواند آن ها را در مدت کوتاهی شارژ کند.

تفاوت عملکرد این شارژر با سایر شارژر ها کاملا محسوس است؛ به عنوان مثال شارژ ۰ تا ۱۰۰ آیفون ۶ پلاس با استفاده از شارژری که به همراه خود دستگاه عرضه شده است، بیش از سه ساعت طول می کشد؛ اما در صورتی که از شارژر آیپد برای شارژ این گوشی استفاده شود، مدت زمان شارژ آن در حدود یک ساعت کاهش پیدا می کند.

شارژر ۹ واتی Amazon 9W PowerFast Kindle charger نیز شارژر قدرتمندی محسوب می شود.

لازم به ذکر است که فناوری شارژ سریع به هیچ وجه عمر باتری را تحت تاثیر قرار نمی دهد (مدارهای شارژ کنترل کننده باتری های جدید از عملکرد خوبی برخوردار هستند) و شما می توانید چندین سال با خیال راحت از این فناوری ها استفاده کنید؛ اما در صورتی که باز هم در این مورد تردید دارید، می توانید از شارژرهایی که همراه گوشی ها عرضه می شود، استفاده کنید.

قرار دادن گوشی در حالت پرواز

استفاده از حالت پرواز در هنگام شارژ گوشی باعث می شود مصرف باتری گوشی در هنگام شارژ به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند. زمانی که گوشی در حالت پرواز باشد، به طور متوسط در حدود دو برابر سریع تر از زمانی که در حالت عادی قرار دارد، شارژ می شود.

جدا کردن قاب محافظ

بهتر است در هنگام شارژ گوشی، قاب محافظ آن را جدا کنید؛ زیرا این قاب ها باعث افزایش دمای گوشی و کاهش سرعت شارژ آن می شوند، بهتر است هنگام شارژ گوشی، آن را در مکان خنکی قرار دهید.

استفاده نکردن از گوشی هنگام شارژ آن

بهتر است در هنگام شارژ شدن گوشی هیچ استفاده ای از آن نکنید؛ زیرا هر بار که صفحه نمایش گوشی را فعال می کنید و یا وای فای آن را فعال می کنید، میزان قابل توجهی از شارژ باتری استفاده می شود.

استفاده از پاوربانک های کوچک

یک پاوربانک کوچک همانند Anker PowerCore mini دربردارنده نیروی کافی برای شارژ کامل یک آیفون ۶ است و می تواند آن را در حدود ۲ ساعت شارژ کند. این دستگاه به قدری کوچک است که به راحتی در جیب جای می گیرد. البته به باید داشته باشید که برای استفاده از این دستگاه به یک کابل هم نیاز دارید.

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.